,,Zo všetkých živočíchov sa vie smiať len človek, napriek tomu, že má k tomu najmenej dôvodov."

Životopis Avril Lavigne

8. března 2007 v 12:15 |  Avril Lavinge
Avril Lavigne se narodila 27.9.1984 v provincii Belleville v Kanadě v malém městu Napanee. Avrilmá dva sourozence a to: jednoho staršího bratra a jednu starší sestru. Když jako malá začala zpívat v kostelním sboru, tak se hned vědělo, že má Avril talent na zpěv. V té době vůbec nevěděla, že bude mít v budoucnu úspěch :).
Avril: ,,Vždycky jsem věděla co chci dělat. Když jsem byla ještě malá, tak sem stála na mé posteli jako na jevišti a zpívala jsem z plných plic, vůbec jsem nereagovala na to, jestli je někdo doma, ale naopak prostě jsem to prožívala jakoby jsem byla obklopena tisíci lidmi, kteří se na mě hledí."
V deseti letech potom vyhrála konkurz pro mladé muzikanty a už ve svých dvanácti složila svou první písničku. O tři roky později odjela z domova přímo do New Yorku v patnácti letech. Za nějakou dobu, kterou trávila v N.Y. si ji všiml L.A Reid (hledač talentů), chtěl z ní udělat sladkou princezničku popu, kde by nosila sexy šatičky a botičky a podobně. Ale to se Avril nelíbilo a prohlásila: ,,Raději budu prodávat hamburgery, než abych nosila ty hrozny hadry, Taková já prostě nejsem."

Její další zastávka byl Los Angeles, kde časem zjistila, že tato zastávka se jí velice vyplatila. V L.A. se setkala s textařem a producentem Cliffem Magnessem z velitelství Nettwerk Management. To Avril nechalo zcela volnou ruku a texty si proto píše sama. V psaní textů má zábavu a svůj druh uspokojení.
Postupem času se z Avril stávala hvězda všude ve světě. Od vydání hitu Complicated, se stala tématem dne a tím ukazuje i úspěch Avrilinino debutového alba, kterého se prodalo několik miliónů. Přesné číslo není určeno, protože každým dnem narůstá pomocí dalších alb jako například: "Let Go" a poslední z roku 2004 "Under my skin".

Avrlilninu kapelu tvoří bubeník Mattew Bran, basák Mark Spicoluk a dva kytaristi Evan Taubenfeld, který nejspíš odchází na sólovou kariéru a Jesse Colburn.

Přeju Avril hodně štěstí a ať jí vše vydrží i v budoucnu. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

POČÍTADLO

KLIKNITE!!! 100% (162)

Komentáře

1 Blackflower Blackflower | Web | 14. března 2008 v 10:27 | Reagovat

Máš vážne pekný blog... ja tiež mrte počúvam Avril a zdá sa mi cool... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama